Rimfree - wc bez splachovacího kruhu.

 

Wc mísy od firmy Keramag-Geberit s patentovanou technologií Rimfree.

Co to vlastně je Rimfree? Představte si mísu, která má hladký vnitřní okraj bez zahnutí dovnitř, jenž umožňuje snadné čištění, žádný vodní kámen pod okrajem, žádné bakterie či jiné nečistoty. Zároveň šetříte peníze, protože už nebudete potřebovat chemii na čištění mísy, ani jiné čistící voňavé závěsné kuličky apod.. Rimfree je ta správná volba jak z hlediska hygieny, tak z hlediska údržby.

 

Podívejte se na obrázek (1), aby jste si mohli představit jak wc mísa s Rimfree vypadá. Nemá vnitřní zahnutý okraj, tudíž se nemá nečistota kam schovat. A tak snadná údržba, zvednout sedátko  otřít - a  je hotovo!

 

Další výhodou wc mísy Rimfree je patentovaný rozdělovač vody (2). Při spláchnutí se díky rozdělovači dostane voda těsně pod okraj po celém okraji wc mísy, nemusíte mít tedy strach, že by nějaká nečistota zůstala vpředu pod okrajem. A zároveň Vám rozdělovač šetří náklady na vodu, spotřebu má 4/2l

 

A jak to všechno dotáhnout k dokonalosti? Wc mísy Rimfree s tou nejlepší glazurou KeraTect a navrch sedátko s funkcí pomalého sklápění. Lépe už to nejde!


H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně