Jsme eshop zaměřený na zboží ze schowrooms. Na našich stránkách vidíte rozdělení do kat. AB, C.

Naše zboží je opravdu vše skladem, a proto máme tak omezenou nabídku v kusech.

 

 

Pod kat.A je zařazeno veškeré zcela nové zboží, u kterého je buď poškozený obal nebo zcela chybí. Dále může chybět montážní návod. Výše úspory zde může dosáhnout až 40% jen proto, že není v originálním obalu! Zboží Vám ale samozřejmě pro odeslání zabalíme tak, aby k Vám dorazilo v pořádku. V některých případech je zboží označeno AA, toto zboží je zcela nové, nerozbalené, tak jak byste ho koupili jinde (proto je u kat. AA i cena srovnatelná s ostatními obchody). 

 

 

Pod kat.B je zařazeno veškeré zboží, jenž bylo vystaveno na prodejnách, nebo výstavách. Opět zde platí, že může být obal poničený nebo zcela chybí. Samotné zboží je pouze ohmatané, a pokud má jakékoliv drobné poničení, je to popsáno u předmětu + nafoceno. Úspora zde dosahuje až 65% ! Při odeslání samozřejmě zabalíme tak, aby nedošlo k žádnému poničení.

 

 

Pod kat.C máme zboží s vadou. Ale pozor, ani tohoto zboží se nemusíte bát, mnohdy to je  např. skříňka z výstavy jenž má na boku 4cm dlouhou rýhu, jinak žádné další vady nemá a úspora se zde vyšplhá až k 95%. Je zde tedy zboží nové/ poškozené neopatrnou manipulací, nebo z výstav, s menšími či většími vadami, které jsou ale vždy přesně popsané a nafocené. Dále je v této kategorii zboží II.kat., tedy s vadou výroby. Např. umyvadlo s vadou velikou 1mm, špatně vypálenou keramikou a cena se zde opět dostává razantně nízko.

 

 

O chybějícím obalu Vás v popiskách neinformujeme z toho důvodu, že pro odeslání se použije univerzální obal. Pokud má zboží jakkoliv malou vadu, je to detailně popsané a nafocené. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na info@koupelna-levna.cz, nebo volejte od po-so mezi 10 až 18h na tel. +420 739 222 023. Nemáme kamennou prodejnu, zboží si můžete vyzvednout ve výdejním skladu - Plzeň JIH (adresa bude upřesněna po telefonické či emailové domluvě). Zboží zasíláme do zahraničí po předešlé telefonické domluvě, přednostně jde o vyšší částku za přepravu.

 

 

 

Zboží ze showroom (výstavky) průběžně každý měsíc naskladňujeme nové. Pokud jste na našich stránkách nenalezli konkrétní výrobek který hledáte, nebojte se na nás telefonicky obrátit na  +420 739 222 023. V některých případech lze do několika týdnů sehnat Vámi hledané zboží, nebo dokonce už je na skladu, ale není ještě vložené na webu.


H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně