TOTO Washlet EK 2.0 TCF6632C3G V1

TOTO WASHLET SG model TCF6632C3G V1. Součástí prodeje je pouze víko/ elektrické bidetové sedátko, wc mísa se musí objednat zvlášť.

Další podrobnosti

WVCLL0002
Použité

9 900 Kč

1 ks
skladem

- +

 
Více informací

TOTO je předním japonským výrobcem sanitární keramiky od roku 1917. Jeho technologické inovace a vysoký standard kvality z ní činí velice oblíbenou značku v Japonsku. Se značkou TOTO se na trh dostávají nejmodernější koupelnové výrobky na světě a koupelny se zdokonalují od funkčních až po regenerační a meditativní. Čistá technologie, která vylepšuje život to je značka TOTO.

Washlet TCF6632C3G V1

- vyhřívané sedátko s nastavitelnou teplotou

- intimní vysoušeč  teplým vzduchem

- vzduchový filtr proti pachům

- individuálně nastavitelná intimní (samočistící) sprška :pozice, teplota, sílá proudu

- PreMist :před použitím wc pokropí washlet celou vnitřní plochu jemně vodou, tak aby následné čištění bylo o to snadnější

- pomalé sklápění víka

TOTO wc kombinovatelné k tomuto Washletu: model CW162Y (lze instalovat i na model Keramag iCon 204060- ale po okrajích vznikne 0,6mm přesah- jiná překážka v této kombinaci značek není). Washlet je v kategorii C ze showroom se vzhledovými nedostatky, ale jako bonus dostanete namísto 1roku záruky roky 2.

Fotogalerie: Washlet je zde nafocen přiložený na Keramag iCon wc 204060, na jedné fotografii se zdá přesah víka na boku větší nežli 0,6mm, je to ale způsobeno tím, že při focení se nám víko trochu hnulo. Washlet víko má z boků přesah, ale ten je zcela nepatrný. 

POZOR pro montáž je potřeba přívod el. proudu a vody. Videa pro montáž lze snadno dohledat na YouTube. Součástí koupě je jen washlet sedátko, v originální krabici s veškerým příslušenstvím.

 
Technické parametry
Výška 188 mm
Šířka 478 mm
Hloubka 523 mm
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně