Laufen Kartell 407512

Laufen spodní skříňka pod umývátko, bílá lesk.

Další podrobnosti

SUCXX0010
Použité

2 300 Kč

1 ks
skladem

- +

 
Více informací

Hlavní kompetence společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky. Již více než 125 let používá značka LAUFEN lidstvu nejstarší známý tvárný materiál, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Znalost koupelny jako celku se vyvinula jak z působnosti společnosti LAUFEN v keramickém průmyslu, tak ze sofistikovaného designu. Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.

Kolekce Kartell by Laufen opomíjí tradiční barvy a staví barevné světelné perspektivy do volných prostor domácnosti, kde smysly mohou ustupovat emocím. V nových koupelnách Kartell by Laufen se představuje revoluční materiál SaphirKeramik, s nímž lze dosáhnout parametrů, které byly až doposud nemyslitelné. V rozích umyvadla tenkých jako břitva se můžeme setkat s poloměrem křivosti pouhých 1-2 mm (dosud minimální hodnota 7-8 mm), což umyvadlo nesmírně odlehčuje, nejen opticky, ale i ve skutečnosti - materiál SaphirKeramik má oproti běžné keramice pouze poloviční hmotnost - a vykazuje přitom jedinečnou mechanickou odolnost.

Spodní skříňka pod umývátko série Kartell by Laufen 407512, v barvě bílá lesk. Kombinovatelné s umyvadlem Laufen č.  815334. K zavěšení. 1x skleněná vnitřní police. POZOR skříňka má vadu, odřený lak v přední části horní pravá strana, detail viz fotogalerie.

 
Technické parametry
Výška 615 mm
Šířka 445 mm
Hloubka 275 mm
Váha 12,5 kg
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně