Kamenné umyvadlo žula

Kamenné umyvadlo žula rozměr 100x50x13cm zvenku přírodní, zevnitř leštěné.

Další podrobnosti

Použité

12 800 Kč

Toto zboží momentálně není na skladě
 
Více informací
Kamenná umyvadla jsou návratem k přírodě a zároveň mohou býti tím TOP doplňkem Vaší koupelny. Originalita, trvanlivost materiálu-až několik set let, lehce udržitelná čistota. 
U nás si můžete nechat udělat umyvadlo přesně dle Vašich představ.  Umyvadla od nás jsou opracovávána ručně - ne strojově. Na výběr máte z několika materiálů jako je žula, slivenecký mramor, nehodický mramor, trachyt, nebo i z bludných kamenů (žula). Lze opracovat dle Vašeho přání: zvenku nechat přírodní vzhled, nebo vyleštit do hladka. Zevnitř vyleštit do matu, nebo lesku. S otvorem pro baterii, nebo bez otvoru. Umyvadla dodáváme bez doplňků jako sifon apod. (v každém umyvadle bude otvor pro sifon dle EU rozměrů). Ceny umyvadel jsou individuální dle dostupnosti materiálu a náročnosti opracování. Rádi zodpovíme Vaší nezávaznou poptávku.
Kamenné umyvadlo ze žuly, rozměr 100x50x13cm bez otvoru pro baterii. Zvenčí přírodní, zevnitř leštěné do lesku. Odeslání na paletě. Při objednání umyvadla dle vlastního přání požadujeme předem 30% zálohu.
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně