Kamenné umyvadlo z bludného kamene/žula

Kamenné umyvadlo z bludného kamene/žula rozměr 550 x 400 x 200 mm, zvenku přírodní, zevnitř leštěné.

Další podrobnosti

Nové zboží

14 000 Kč

Toto zboží momentálně není na skladě
 
Více informací
Kamenné umyvadla jsou návratem k přírodě a zároveň mohou býti tím TOP doplňkem Vaší koupelny. Originalita, trvanlivost materiálu-až několik set let, lehce udržitelná čistota. 
U nás si můžete nechat udělat umyvadlo přesně dle Vašich představ.  Umyvadla od nás jsou opracovávána ručně - ne strojově. Na výběr máte z několika materiálů jako je žula, slivenecký mramor, nehodický mramor, trachyt, nebo i z bludných kamenů (žula). Lze opracovat dle Vašeho přání: zvenku nechat přírodní vzhled, nebo vyleštit do hladka. Zevnitř vyleštit do matu, nebo lesku. S otvorem pro baterii, nebo bez otvoru. Umyvadla dodáváme bez doplňků jako sifon apod. (v každém umyvadle bude otvor pro sifon dle EU rozměrů). Ceny umyvadel jsou individuální dle dostupnosti materiálu a náročnosti opracování. Rádi zodpovíme Vaší nezávaznou poptávku.
Kamenné umyvadlo ze žuly- bludný kámen, rozměr 550 x 400 x 200 mm. Bez otvoru pro baterii. Zvenčí přírodní, zevnitř leštěné do lesku. Odeslání na paletě. Při objednání umyvadla dle vlastního přání požadujeme předem 30% zálohu.
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně