Keramag Renova Nr.1 Plan 869002

Keramag boční skříňka Renova Nr.1 Plan v moderním 3D dekoru /jasan bělený. K zavěšení. 1800mm výška.

Další podrobnosti

BSB050001
Použité

4 400 Kč

1 ks
skladem

- +

 
Více informací

Výrobky od německé firmy Keramag vynikají nejen kvalitou a perfektní funkčností, která má za úkol zpříjemňovat či usnadňovat uživatelům pobyt v koupelně, ale i propracovaným designem od předních světových návrhářů a architektů. Tradice, jistota a spolehlivost, to jsou hlavní atributy koupelnového vybavení značky Keramag, která neustále pracuje na vývoji designu a zdokonalování moderních technologií.

Keramag Renova Nr. 1 Plan splňuje nároky na moderní vybavení koupelny. Umyvadla přísně geometrických tvarů, závěsné WC a bidety. Série je oblíbená u privátních zákazníků, stejně jako je využívána pro vybavení hotelů, restaurací, toalety v kancelářských budovách a komerčních centrech. Keramika je doplněná řadou nábytku a zrcadlových skříněk v různých barevných provedeních. 

Keramag Renova Nr.1 Plan 869002 vysoká závěsná skříň, ve 3D dekoru dřeva/ jasan bělený. Otvírání doprava, vrchní skříň uvnitř 2x skleněná polička a ve dveřích úzké úložné prostory přepažené vyndavacímí plastovými přepážkami. Podtím je jeden výsuvný šuplík. Dole je opět otevírání doprava s jednou skleněnou poličkou. 

 
Technické parametry
Výška 1800 mm
Šířka 390 mm
Hloubka 360 mm
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně