Keramag Renova Nr. 1 Plan 869021 boční skříňka

Keramag Renova Nr. 1 Plan 869021 boční skříňka v barvě tmavě šedá matná.

Další podrobnosti

BSB130012
Použité

2 500 Kč

1 ks
skladem

- +

 
Více informací

Výrobky od německé firmy Keramag vynikají nejen kvalitou a perfektní funkčností, která má za úkol zpříjemňovat či usnadňovat uživatelům pobyt v koupelně, ale i propracovaným designem od předních světových návrhářů a architektů. Tradice, jistota a spolehlivost, to jsou hlavní atributy koupelnového vybavení značky Keramag, která neustále pracuje na vývoji designu a zdokonalování moderních technologií.

Keramag Renova Nr. 1 Plan splňuje nároky na moderní vybavení koupelny. Umyvadla přísně geometrických tvarů, závěsné WC a bidety. Série je oblíbená u privátních zákazníků, stejně jako je využívána pro vybavení hotelů, restaurací, toalety v kancelářských budovách a komerčních centrech. Keramika je doplněná řadou nábytku a zrcadlových skříněk v různých barevných provedeních. 

Boční skříňka Keramag Renova Nr.1 Plan č.869021, v barvě tmavá šedá matná. POZOR viz fotky 2x malé poškrábání. Vrchní část skříňky má krásně vytvarované okraje. Vrchní šuplík s pomalým dovíráním. Uvnitř 1x skleněná police. K zavěšení.

 
Technické parametry
Výška 700 mm
Šířka 390 mm
Hloubka 360 mm
Váha 17 kg
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně