Keramag automatické splachování pro pisoáry 599552000 série 500

Keramag Flushcontrol 599552000 série 500 na 6 V baterii. automatické splachování pro pisoáry Keramag Flurinal + Aller a všechny další tvarem hranaté pisoáry s odpadem směrem dolu.

Další podrobnosti

ASA042004
Použité

2 600 Kč

2 položky
skladem

- +

 
Více informací

Výrobky od německé firmy Keramag vynikají nejen kvalitou a perfektní funkčností, která má za úkol zpříjemňovat či usnadňovat uživatelům pobyt v koupelně, ale i propracovaným designem od předních světových návrhářů a architektů. Tradice, jistota a spolehlivost, to jsou hlavní atributy koupelnového vybavení značky Keramag, která neustále pracuje na vývoji designu a zdokonalování moderních technologií.

Keramag Flushcontrol 599552000 série 500 automatické splachování pro pisoáry na 6 V baterii. Pro Keramag pisoáry Flurinal a všechny ostatní tvarem hranaté pisoáry s odpadem směrem dolů. Všechny ostatní pisoáry musí mít pro správné napojení vývod odpadu dolu (pokud má pisoár odpad dozadu lze též napojit pomocí dílu viz druhá fotka).

Automatické splachování: na ovladači lze nastavit množství průtoku vody. Výkon 1 litr při průtoku 3 bary, Nastavení na 3 bary 1 až 3 litry. Stisknutím levého tlačítka na 1 sekundu se hodnota zvýší na 4 litry. Nastavení se zobrazí jako blikající sekvence. Lze nastavit hygienické proplachování - 24 hodin nebo 72 hodin. Zabraňuje dehydrataci sifonu. V případě dlouhého období bez použití bude automaticky splachovat. Hygienické oplachování můžete vypnout. 

 
Technické parametry
Vlastnosti baterie 6 V
H

Žádné zboží

Bylo zjištěno Doprava
0 Kč Celkem

K pokladně